Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curele

Număr anunț
DA22542235
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
Cod CPV
19212510-3 · Curele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,80 RON
Valoare atribuită
369,80 RON
Data publicării
06.03.2019 10:05
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,80 RON

din 369,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.