Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA) 250L VERDE
- Număr anunț
- DA21459397
- Autoritate contractantă
- COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426,06 RON
- Valoare atribuită
- 426,06 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:20
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
426,06 RON
din 426,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro