Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru birouri secretariat literar SR + SM

Număr anunț
DA22541690
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,94 RON
Valoare atribuită
623,94 RON
Data publicării
06.03.2019 09:45
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,94 RON

din 623,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.