Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Alizee AW09GR, 9000 BTU, Clasa A++, Filtru lavabil, Kit instalare inclus

Număr anunț
DA21864498
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01490 PANTELIMON (CUI 25866577)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.270,50 RON
Valoare atribuită
5.270,50 RON
Data publicării
26.11.2018 21:06
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.270,50 RON

din 5.270,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.