Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate electrice de uz casnic

Număr anunț
DA21862124
Autoritate contractantă
SCOALA PRIMARA GHEORGHE ASACHI (CUI 36472900)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.125,04 RON
Valoare atribuită
3.125,04 RON
Data publicării
26.11.2018 15:12
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.125,04 RON

din 3.125,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.