Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aer conditionat BEKO BRVPF120/121, A++/A+, 12.000BTU/h, kit instalare inclus
- Număr anunț
- DA21861140
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.24 ION JALEA (CUI 29443995)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.402,90 RON
- Valoare atribuită
- 8.402,90 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:44
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.402,90 RON
din 8.402,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro