Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 , top 500 de coli ,80GR OBLIGATORIU CU UTILAJ DE DESCARCARE SI TRANSPORT

Număr anunț
DA22539658
Autoritate contractantă
Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
05.03.2019 16:55
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.