Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA22539137
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADU CEL MARE BOGATI (CUI 29454110)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,76 RON
Valoare atribuită
838,76 RON
Data publicării
05.03.2019 15:43
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,76 RON

din 838,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.