Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare cartuse pentru multifunctonalul Brother MFC J3930DW

Număr anunț
DA22539074
Autoritate contractantă
SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,52 RON
Valoare atribuită
762,52 RON
Data publicării
05.03.2019 15:39
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,52 RON

din 762,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.