Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g

Număr anunț
DA22537504
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Gorj (CUI 11362804)
Furnizor / câștigător
DOLEX COM SRL (CUI RO6670360)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.741,50 RON
Valoare atribuită
3.741,50 RON
Data publicării
05.03.2019 14:13
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.741,50 RON

din 3.741,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.