Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat pentru dezinfectia aerului / Nebulizator dezinfectie aer
- Număr anunț
- DA22537119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.720 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 13:58
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.720 RON
din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro