Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto
- Număr anunț
- DA21448937
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.404,05 RON
- Valoare atribuită
- 67.936,05 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 13:06
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.936,05 RON
din 68.404,05 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 468 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.