Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE BIROU
- Număr anunț
- DA21867972
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VIDELE (CUI 4253766)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,08 RON
- Valoare atribuită
- 383,08 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:10
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
383,08 RON
din 383,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro