Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrări de reparații și întreținere sistem de alimentare cu apă, inclusiv branșamente

Număr anunț
DA21418865
Autoritate contractantă
COMUNA SINCAI (CUI 4375836)
Furnizor / câștigător
RVD FEROPROD SRL (CUI 33599861)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.300 RON
Valoare finală
15.300 RON
Data publicării
09.10.2018 09:46
Data finalizării
15.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.