Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie rodenticid

Număr anunț
DA21467695
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.320 RON
Valoare finală
10.400 RON
Data publicării
15.10.2018 11:36
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.