Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de sonorizare
- Număr anunț
- DA21466076
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINEA (CUI 4327030)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.824,30 RON
- Valoare atribuită
- 24.824,30 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:46
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.824,30 RON
din 24.824,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro