Ofertă acceptată Cumpărare directă

realizarea studiilor de fezabilitate si a proiectelor tehnice necesare proiectelor IT guvernamentale

Număr anunț
DA21869687
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
MATRIX BUSINESS CONSULTING SRL (CUI RO25783889)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
27.11.2018 10:56
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.