Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,4% sub estimat
PAHARE PLASTIC 200CC
- Număr anunț
- DA22538467
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 39221123-5 · Pahare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,50 RON
- Valoare atribuită
- 210 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2019 15:00
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 07:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210 RON
din 217,50 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 7,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.