Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REALIZARE SI EDITARE ZIAR LOCAL

Număr anunț
DA22535985
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
MEDIA DAEA COM SRL (CUI RO14146961)
Cod CPV
22210000-5 · Ziare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.740 RON
Valoare atribuită
4.740 RON
Data publicării
05.03.2019 13:13
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.740 RON

din 4.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.