Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SOL.NACL 0.9% 100ML X 20FLACOANE
- Număr anunț
- DA21442571
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
- Furnizor / câștigător
- FLOREDANA FARM SRL (CUI 23556588)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,20 RON
- Valoare finală
- 448,20 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 08:42
- Data finalizării
- 15.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.