Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura De Calciu 25KG Pt Deszapezire

Număr anunț
DA21844602
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,16 RON
Valoare atribuită
170,16 RON
Data publicării
23.11.2018 13:39
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,16 RON

din 170,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.