Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sonda transesofagiana
- Număr anunț
- DA21418297
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33124000-5 · Aparate si accesorii de diagnosticare si de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.831,35 RON
- Valoare finală
- 79.831,35 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:23
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.