Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cot la 90 de grade din otel forjat dn65 PN16

Număr anunț
DA21872959
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI RO15526373)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32 RON
Valoare atribuită
32 RON
Data publicării
27.11.2018 12:30
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32 RON

din 32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.