Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camin apometru complet echipat (fara apometru) DN 500X1200 MM
- Număr anunț
- DA21871447
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- APROV SA (CUI RO802217)
- Cod CPV
- 44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.125 RON
- Valoare atribuită
- 7.125 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:43
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.125 RON
din 7.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro