Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imbracaminte speciala de lucru

Număr anunț
DA21472606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29374143)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,15 RON
Valoare atribuită
420,15 RON
Data publicării
15.10.2018 14:11
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,15 RON

din 420,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.