Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie Serviciul corespondenta interna cu confirmare de primire (0-20g)-pozitia 45/PAAP/2018

Număr anunț
DA21868550
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,58 RON
Valoare atribuită
10,58 RON
Data publicării
27.11.2018 10:25
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,58 RON

din 10,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.