Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII

Număr anunț
DA22524073
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92230000-2 · Servicii de radio si televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,52 RON
Valoare atribuită
785,52 RON
Data publicării
04.03.2019 12:52
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,52 RON

din 785,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.