Ofertă acceptată Cumpărare directă

KEV (Das Kieler Einschulungsverfahren)

Număr anunț
DA22383678
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si de Asistenta Educationala Prahova (CUI 18529749)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.017,38 RON
Valoare atribuită
1.017,38 RON
Data publicării
11.02.2019 15:51
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.017,38 RON

din 1.017,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.