Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de constructii ADV1049599
- Număr anunț
- DA21840912
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.508,10 RON
- Valoare atribuită
- 22.508,10 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 11:37
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.508,10 RON
din 22.508,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro