Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese autovehicule

Număr anunț
DA21467051
Autoritate contractantă
ECOSALUBRIZARE PREST S.R.L. HUSI (CUI 28147657)
Furnizor / câștigător
POSIBIL SISTEM SRL (CUI RO10533116)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.120,02 RON
Valoare atribuită
8.120,02 RON
Data publicării
15.10.2018 11:16
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.120,02 RON

din 8.120,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.