Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VDI RACK 6U/600x450 NEGRU WALL-MOUNT 19'' H=36cm conform anununt ADV1064378
- Număr anunț
- DA22547501
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,09 RON
- Valoare atribuită
- 210,09 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 13:56
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,09 RON
din 210,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro