Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autocolant laminat 2mx1.2m

Număr anunț
DA22547344
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Furnizor / câștigător
ROLAND PARTNERS SRL (CUI RO27286690)
Cod CPV
22460000-2 · Materiale publicitare, cataloage comerciale si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,56 RON
Valoare atribuită
427,56 RON
Data publicării
06.03.2019 13:48
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,56 RON

din 427,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.