Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOFTA MAN ACUTE, 1000 ml-dezinfectant alcoolic pentru mâini (Dozator este atasat la flacon) 19563
- Număr anunț
- DA21464429
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 780 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 09:59
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
780 RON
din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro