Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavete vascoza Tork cod culoare 30x39cm 40bucati

Număr anunț
DA22544920
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
31 RON
Data publicării
06.03.2019 11:56
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.