Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos gunoi cu pedala Caro 17 L H-43 cm
- Număr anunț
- DA22544495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,80 RON
- Valoare atribuită
- 210,80 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 11:39
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,80 RON
din 209,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro