Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,6% sub estimat
Manusi menaj extra
- Număr anunț
- DA22542984
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,20 RON
- Valoare atribuită
- 16,40 RON 22,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 10:35
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,40 RON
din 21,20 RON estimat
22,6%
Adjudecat la 77,4% din estimat · economie 4,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.