Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat
Achizitie Perasafe - flacon de 810 gr.
- Număr anunț
- DA22537561
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
- Furnizor / câștigător
- MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2019 14:15
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.380 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.