Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calce sodata compatibila aparat anestezie Perseus Drager
- Număr anunț
- DA22535469
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806 RON
- Valoare atribuită
- 1.806 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 12:47
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 07:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.806 RON
din 1.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro