Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet substante, cf. oferta

Număr anunț
DA22530202
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635,32 RON
Valoare atribuită
1.635,32 RON
Data publicării
05.03.2019 09:14
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635,32 RON

din 1.635,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.