Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitatea de cilindru cyan la Konica Minolta bizhub C224

Număr anunț
DA22529576
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,37 RON
Valoare atribuită
924,37 RON
Data publicării
05.03.2019 08:40
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,37 RON

din 924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.