Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER OKI MC332DN/ C301/ C321/ MC332/ MC342 44973536 BK 2200PAG OEM toner-C301
- Număr anunț
- DA21470629
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253 RON
- Valoare atribuită
- 253 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:08
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253 RON
din 253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro