Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale și echipamente NC 1629/06.03.2019
- Număr anunț
- DA22544784
- Autoritate contractantă
- Comuna Tanacu (CUI 4446589)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.735,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.735,01 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 11:51
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.735,01 RON
din 2.735,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro