Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software

Număr anunț
DA22542662
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
Soc. coop de consum" CONSUMCOOP" Salard (CUI RO112446)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.413 RON
Valoare atribuită
1.413 RON
Data publicării
06.03.2019 10:22
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.413 RON

din 1.413 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.