Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire proiect, executie lucrari si receptie I.U.G.N. Camin Cultural Gura Vitioarei
- Număr anunț
- DA22542425
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
- Furnizor / câștigător
- ENERGY&DISTRIGAZ INSTALSERV SRL (CUI 35468579)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 10:13
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.800 RON
din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro