Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNITATE IMAGINE LEXMARK MX410 CILINDRU DRUM LEXMARK MX310DN MX 511 ms510 50F0Z00 OEM 60000PG 500Z
- Număr anunț
- DA21459724
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,60 RON
- Valoare atribuită
- 295,60 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:34
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295,60 RON
din 295,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro