Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de paza SC TRANS GUARD SRL Sibiu
- Număr anunț
- DA22522821
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE SIBIU (CUI 11342530)
- Furnizor / câștigător
- TRANS GUARD SRL (CUI 14497237)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.929,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.929,60 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 12:02
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.929,60 RON
din 7.929,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro