Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipamente IT (computere portabile, videoproiectoare, servere, licente, tablete si abonamente 3G)
- Număr anunț
- DA21152879
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- FRONTAL COMMUNICATION SRL (CUI RO6522089)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.350 RON
- Valoare finală
- 49.350 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 13:43
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 17:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.