Ofertă refuzată Cumpărare directă

INSTALATII INCALZIRE SI GAZE

Număr anunț
DA22516374
Autoritate contractantă
COMUNA BATANI (CONSILIUL LOCAL BATANI) (CUI 4202177)
Furnizor / câștigător
"PRACHTBAU STUDIO" SRL (CUI RO6398895)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.905,04 RON
Valoare finală
3.905,04 RON
Data publicării
01.03.2019 14:20
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.