Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACICLOVIR 200MG /vitamina b complex sirop/paracetamol 125 mg supoz

Număr anunț
DA21463908
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,70 RON
Valoare atribuită
512,70 RON
Data publicării
14.10.2018 19:46
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,70 RON

din 512,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.