Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVERTAS 4,6 mg/24 h X 30 PLASTURE TRANSDERMIC 4,6mg/24h ZENTIVA, K.S.

Număr anunț
DA22387169
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,60 RON
Valoare atribuită
705,60 RON
Data publicării
12.02.2019 10:46
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,60 RON

din 705,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.